Новолатівська територіальна громада

Новолатівська територіальна громада

Новолатівська територіальна громада
Центр громади – с. Новолатівка

Відомості про територіальні громади:

Новолатівська сільська рада

 • Новолатівка
 • Інгулець
 • Латівка
 • Новоселівка
 • Стародобровільське

Зеленобалківська сільська рада

 • Зелена Балка
 • Курганка
 • Макарівка
 • Нове
 • Червоний Ранок
 • Шведове
село Громади Бюджети Водопостачання
Зелена Балка Новолатівська територіальна громада
Інгулець Новолатівська територіальна громада
Курганка Новолатівська територіальна громада
Латівка Новолатівська територіальна громада
Макарівка Новолатівська територіальна громада
Нове Новолатівська територіальна громада
Новолатівка Новолатівська територіальна громада
Новоселівка Новолатівська територіальна громада
Стародобровільське Новолатівська територіальна громада
Червоний Ранок Новолатівська територіальна громада
Шведове Новолатівська територіальна громада
 

ЗРОБЛЕНО

ПЛАН

 

 

Облаштовані дитячі майданчики в селах Новолатівка, Новоселівка, Латівка, Стародобровільське, Інгулець, Зелена Балка, Макарівка. Щорічно з місцевого бюджету виділяються кошти на виплати матеріальної допомоги дітям-інвалідам.

Надання допомоги дітям-інвалідам в рамках Програми соціального захисту населення.

Надання матеріальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Придбання обладнання для дитячих та спортивних майданчиків.

Заключення договорів з підприємствами м. Кривий Ріг стосовно оздоровлення дітей НОВОЛАТІВСЬКОЇ ОТГ (щорічно по 30 путівок)

Проведений комплексний аналіз екологічного стану навколишнього природного середовища для оцінки впливу на стан здоров"я жителів громади. Для подальшої розробки стратегії оздоровлення населення. Прийнято Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2022 рр.

 

Проведено ремонти доріг на сумму - 2407,2 тис. грн. Виготовлені паспорти 12 доріг, для подальшого планування робіт з розвитку інфраструктури доріг. Проведений ремонт приміщення дитячого садка - 1630,6 тис. грн. Проведена реконструкція кладочок-містків через р.Інгулець в селах Новолатівка, Інгулець - 1199,8 тис.грн.

 

 

 

 

В стадії розробки місцева програма інформатизації

Планується створення ЦНАП протягом 2017-2018 років

Створено відділ з організаційних питань , соціального забезпечення , надзвичайних ситуацій.

Створені штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, евакуаційна комісія та спеціальна комісія з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Затверджені Положення ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ та Положення сектору з питань ЦЗ. Створений резервний фонд.

Соціальний ефект: Створення оптимальної системи управління територіальною підсистемою єдиної державної системи цивільного захисту та підвищення ефективності її функціонування.

 

Проведений капітальний ремонт СБК с.Інгулець. Проведений ремонт бібліотеки с. Новоселівка.

Встановлені спортивні майданчики в селах Новолатівка, Інгулець. За кошти благодійних внесків збудований стадіон в с.Інгулець. Створена любительська футбольна команда.

Визначення культурного і ресурсного потенціалу ОТГ (культурне мапування), інвентаризація пам'яток та виготовлення облікової документації. Створення місцевого реєстру елементів нематеріальної культурної спадщини громади. Упорядкування мережі бібліотек та якості послуг, розширення зон Wi-Fi в центрах культурного досугу

Проведена інвентаризація земель Новолатівської сільської ради. (Південна частина громади) Виготовлена карта земель.

 

Прийнята програма Соціально-економічного розвитку Новолатівської сільської ради на 2017-2020 роки, рішенням сесії Новолатівської сільської ради №373/1-13/VII від 24.12.2017 р. Створена робоча група з підготовки Стратегії Рішення виконавчого комітету №10 від 15.02.2017 р.

 

Забезпечено рівний доступ осіб до якісної освіти.

Створено умови для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання.

Провести аналіз мережі підпорядкованих навчальних закладів з урахуванням їх кадрового потенціалу та рівня матеріально-технічного забезпечення.

Створювати з урахуванням соціально-економічних, національних, культурно-освітніх і мовних потреб за наявності необхідної кількості учнів (вихованців) відповідно до встановлених нормативів наповнюваності класів, необхідної матеріально-технічної та науково-методичної бази, педагогічних кадрів/ або забезпечити утримання  закладів освіти нового типу, опорних закладів та їх філій у порядку, визначеному чинним законодавством.

Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості щодо утворення округу, опорних закладів, їх філій.

Вивчити стан впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання у навчальних закладах, що входитимуть до складу округу, та якість надання зазначених освітніх послуг.

Провести прогнозування витрат на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання шкільних автобусів з метою організації підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та до місця проживання, введення у разі потреби додаткових посад педагогічних працівників;

 • Долучитись до реалізації Концепції “Нова українська школа”.
 • Реалізувати на практиці пріоритети розвитку системи освіти, надання якісних освітніх послуг дітям, розвиток компетентностей в умовах загальноосвітньої школи, підготовки до життя.
 • Завершити процедуру створення структурних підрозділів освіти виконавчого органу об’єднаної територіальної громади та методичних служб.
 • Завершити формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми послугами населення своєї громади.
Кадри децентралізації

Участь у 2016-т 2017 роках представників громади та  у дистанційному навчанні

 • "Староста - лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади"
 •  "Проекти як інструменти розвитку громади"
 • " Організація роботи  Центру надання адміністративних послуг в громаді"
 • "Депутат - лідер громади"
   

Участь у  2017 році представників громади у дистанційному навчанні

 • "Мистецтво жити в громаді"
 • "Формування освітньо-культурно-спортивного простору громади"
Місцеві фінанси

2016 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Разом ресурс
17184,7         17184,7

 

 

 

 

2017 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Додаткова дотація на утримання закладів освіти та охорони здоров'я РАЗОМ РЕСУРС
192018.4 901.2   3290,8 2141,6 1111,0 26653,0