Слобожанська територіальна громада

Слобожанська територіальна громада

Слобожанська територіальна громада

Центр громади - с. Слобожанське (до 2016 року - с.Ювiлейне)

№ п/п

Найменування показника

Загальні показники

1.

Чисельність населення станом на 01 січня 2015 року, осіб, у тому числі дітей:

14423

дошкільного віку

1252

шкільного віку

1454

2.

Кількість населених пунктів, що входять до складу спроможної територіальної громади

2

3.

Обсяг доходів (розрахунковий) спроможної територіальної громади, усього, тис. грн, у тому числі:

75916,1

сформованих відповідно до ст. 64 Бюджетного кодексу України

75916,1

бюджету розвитку

0

базової дотації

0

реверсної дотації

0

4.

Площа території спроможної територіальної громади, кв. км

166,4

5.

Кількість закладів, що утримуються за рахунок бюджету органів місцевого самоврядування, усього одиниць, у тому числі:

16

загальноосвітніх навчальних закладів I – III ступеня

2

загальноосвітніх навчальних закладів I – ІI ступеня

0

загальноосвітніх навчальних закладів I ступеня

1

дошкільних навчальних закладів

3

закладів позашкільної освіти

1

закладів культури

4

закладів фізичної культури

2

фельдшерсько-акушерських пунктів

1

амбулаторій, поліклінік

2

лікарень

0

пунктів постійного базування

0

6.

Наявність приміщень для розміщення державних органів, установ, що здійснюють повноваження щодо:

6

правоохоронної діяльності

1

реєстрації актів цивільного стану та майнових прав

0

пенсійного забезпечення

1

соціального захисту

2

пожежної безпеки

1

казначейського обслуговування

1

7.

Наявність приміщень для розміщення органів місцевого самоврядування, усього одиниць

2

 

Відомості про територіальні громади:

№ з/п

Найменування територіальних громад та населених пунктів, що входять до їх складу, із зазначенням адміністративного статусу

Чисельність населення станом на
01 січня
2015 року

Відстань до потенційного адміністративного центру спроможної територіальної громади, кілометрів

 

Ювілейна територіальна громада

12990

0

  1.  

с. Слобожанське (до 2016 року - с.Ювiлейне)

12990

0

 

Степнянська територіальна громада

1433

17

  1.  

с. Степове

1433

17

 
село Громади Бюджети Водопостачання
Слобожанське Слобожанська територіальна громада
Степове Слобожанська територіальна громада
Рік Власні ресурси,
тис.грн.
Акцизний податок,
тис.грн.
Плата за землю,
тис.грн.
Єдиний податок,
тис.грн.
Інші податки та збори,
тис.грн.
ПДФО,
тис.грн.
Державна субвенція,
тис.грн.
2016 64753.1 20564.3 4836.7 4397.2 2335.0 32619.9 3120.4
2015 32200.1 11641.2 10802.2 8167.2 1589.5 0.0 0.0
Власні ресурси ОТГ та обсяг субвенції на формування інфраструктури, тис. гривень
Власні ресурси Державна субвенція
Порівняльна структура власних ресурсів місцевих бюджетів ОТГ, тис. гривень
Акцизний податок
Плата за землю
Єдиний податок
Інші податки та збори
ПДФО

Назва об’єднаної територіальної громади: Слобожанська селищна, Дніпропетровського району Голова громади: Камінський Іван Миколайович Адреса: 52005, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський р-н., смт Ювілейне, вул. Совхозна, 56-б Телефон: (056) 753-88-24 (ф)

 

ЗРОБЛЕНО

ПЛАН

Створено КЗ «Милосердя Слобожанської селищної ради» з метою надання допомоги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки і надання соціальних послуг. Надання адресної грошової допомоги для підтримки матеріального стану окремих груп населення громади (учасникам бойових дій , людям похилого віку до ювілейних свят (75, 80, 85, 90, 95 і більше років), інвалідам, ветеранам ІІ Світової війни, учасникам ліквідації на ЧАЕС, учасникам АТО, переселенцям, багатодітним сім'ям тощо.

Планується забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей батьки яких є (були) учасниками АТО, дітей із малозабезпечених сімей. Забезпечення шкільною та спортивною формою дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Надання матеріальної допомоги, придбання путівок на оздоровлення дітям соціально-незахищених категорій.

Безкоштовно харчувались на протязі навчального року

Учні 1-4 класів - 729

Діти- сироти -4

Діти, позбавлені батьківського піклування - 20

Діти із малозабезпечених сімей -24.

Надано матеріальну допомогу: багатодітним смі’ям – 81, 251 дитина 

дітям- сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування – 22.

Придбано 33 путівки на відпочинок в ДОК «Райський куточок» дітям соціально-незахищених категорій

Планується забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей батьки яких є (були) учасниками АТО, дійтей із малозабезпечених сімей. Забезпечення шкільною та спортивною формою дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Надання матеріальної допомоги, придбання путівок на оздоровлення дітям соціально-незахищених категорій.

 

Заплановано розширення площі амбулаторії загальної практики сімейної медицини амбулаторії в селищі Слобожанське за рахунок відкриття ще однієї амбулаторії для проведення профілактичних заходів серед здорових дорослих та дітей.

У вересні 2016 року, за участю Президента України Петра Порошенка, відкрито новий надсучасний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Дивосвіт». Це 5 будівель на 6 тисяч квадратних метрів, побудованих з використанням найновіших технологій з утеплення, з індивідуальним опаленням та дизайном.

Дитячий садок розрахований на 220 місць, має три ясельні та дев’ять  дошкільних груп.  У ньому є все необхідне для повноцінного розвитку малюків: спортивна зала, велика актова зала, зимовий сад, кімната емоційного розвантаження, прикладного декоративного мистецтва, соляна кімната, сучасний комп’ютерний клас з доступом до Інтернету, кімната-музей народного побуту «Українська світлиця».

Дитячий садок побудовано за кошти бюджету територіальної громади та обласного бюджету вартістю  близько 67 мільйонів гривень.

Заплановано розпочати будівництво нового житлового будинку в смт Слобожанське на 106 квартир. Замовником об’єкту будівництва є Управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА. Тривають конкурсні торги з визначення підрядної організації для проведення робіт по будівництву. Житловий будинок планується побудувати за кошти об’єднаної територіальної громади та обласного бюджету, вартість будівництва становитиме понад 118 мільйонів гривень. Заплановано створення Слобожанської Агенції місцевого розвитку з метою сприяння реалізації стратегії та планів розвитку громади.

Започатковано проведення Спартакіади Слобожанської об’єднаної громади з 14 видів спорту.

За підсумками 2016 року Слобожанська об’єднана громада отримала звання «Краще спортивне село Дніпровського району» за І місце та «Краще спортивне село Дніпропетровської області» за ІІ місце.   

На завершальному етапі капітальний ремонт спортивного майданчику під новий тенісний корт в центрі смт Слобожанське із спеціальним прорезиненим покриттям.

Запланованареконструкція підвального приміщення багатоповерхового житло-вого будинку для Клубу за інтересом (більярд, шахи, шашки, туризм).

Створено ЦНАП, в якому надається 108 адміністративних послуг, у тому числі послуги державного реєстратора та держгеокадастру, ведення реєстру прав на нерухомість, реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців тощо. 

Заплановано придбання для ЦНАП робочої станції для оформлення та видачі паспортних документів, взяття біометричних даних та розширення переліку послуг, які надаються місцевим ЦНАП.

Затверджено Положення про місцеву ланку ТП ЄДС ЦЗ.

У 2017 році буде створено місцеву пожежну команду штатною чисельністю 15 осіб відповідно до рішення Слобожанської селищної ради від 26.01.20117 № 688-16/VII.

Соціальний ефект: Створення оптимальної системи управління територіальною підсистемою єдиної державної системи цивільного захисту та підвищення ефективності її функціонування.

Триває будівництво Центру безпеки в селі Степове.

У 2017 році буде створено місцеву пожежну команду штатною чисельністю 15 осіб відповідно до рішення Слобожанської селищної ради від 26.01.20117 № 688-16/VII.

В структурі виконавчого комітету селищної ради заплановано створити відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи для забезпечення реалізації державної політики у сфері пожежної,  техногенної безпеки та цивільного захисту на території громади.

У власність громади отримано КЗ «Слобожанська школа естетичного виховання Слобожанської селищної ради». Заклад здійснює навчання і виховання громадян у позаурочний та поза навчальний час.                                                                                                                              

В основному приміщенні школи працюють 10 класів та 2 філії в загальноосвітніх школах м. Підгородне. Приміщення школи та її філій  орендовані. В школі навчається 253 учня, працюють 28 викладачів.

У власність громади отримано КЗ «Слобожансь-кий селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», розроблено Програму підтримки спорту в громаді.

Запланована реконструкція стадіону та спортивних майданчиків КЗ Слобожанський навчально-виховний комплекс №1 «Загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради». Триває процедура конкурсних торгів для визначення підрядної організації з виконання робіт по будівництву стадіону та спортивних майданчиків. Завершення до кінця року І черги будівництва спортивно-оздоровчого комплексу в смт Слобожанське. Замовником об’єкту будівництва виступило Управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА. Загальна площа новобудови – понад 2,7 тисяч квадратних метрів. Комплекс розрахований на 250 відвідувачів. У триповерховій будівлі буде облаштовано: великий зал для проведення змагань, кімнати для занять фітнесом, гімнастикою, шейпінгом, йогою, тренажерний зал. У спорткомплексі також розмістять кав’ярню, сауну, масажні кабінети, сучасні душові та роздягальні, поруч із закладом будуть розміщені зелені зони, зручні стоянки.

Заплановано підписання договору про співробітництво Слобо-жанської та Підгороднен-ської територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) КЗ «Слобожанська школа естетичного виховання Слобожанської селищної ради».

У 2017 році завершується реконструкція Степнянського сільського будинку культуриу форматі «Народного будинку» з бібліотекою, концертною залою, холом для організації виставок творчих робіт, конкурсів тощо.

Розроблено генеральний план населених пунктів громади. Отримано електронні ключі ДАБІ, у складі виконавчого комітету Слобожанської селищної ради створено відповідний структурний підрозділ.

Завершується розроблення генерального плану села Степове.

Стратегічний план розвитку Слобожанської селищної об’єднаної територіальної громади прийнято рішенням Слобожанської селищної ради від 16.03.2017 № 717-17/VII. Стратегія розроблена Фондом громади «Джерело» за підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 

На базі КЗ «Слобожанський навчально-виховний комплекс №1 «Загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради» відкрито Центр позашкільної освіти. В Центрі організована робота за 8 напрямками: художньо-естетичний, декоративно-ужитковий, культурно-дозвільний, військово-патріотичний, науково-технічний, спортивно-оздоровчий, туристично-краєзнавчий, спортивно-туристичний. Функціонує 21 гурток, в яких займаються 315 дітей. Відкриття у 2016 році 12-групового дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Дивосвіт» на 220 місць. Відкриття додаткової групи після проведення ремонтних робіт в Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок загального розвитку № 3 «Сонечко» Слобожанської селищної ради». Створення парку власних шкільних автобусів для цільового використання - у 2016 році придбано шкільний автобус для перевезення дітей до місця навчання. Створення мультимедійних кабінетів та оснащення їх інтерактивними засобами (інтерактивні дошки). Підключення навчальних предметних кабінетів до мережі Інтернет через систему Wi-Fi.

Участь всіх шкіл громади в досдідно-експерементальнійдіяльності.Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.07.2016 № 834 початкова школа громади - КЗ «Слобожанська загально-освітня школа І ступеня №2 Слобожанської селищної ради» - набула статус експеременталь-ного навчального закладу всеукраїнського рівня серед 9 відібраних навчальних закладів Київської, Дніпропетровської та Чернігівської областей за темою «Дидактико-методичне і навча-льнезабезпечення реалізації концептуальних засад реформу-вання початкової загальної освіти». 

Створення нового освітнього простору: облаштування та технічне забезпечення 3-х шкіл громади (1 ЗНЗ - І-ІІІ ступеня, 1 ЗНЗ - ІІ-ІІІ ступеня, 1 ЗНЗ – І ступеня).

Розробка та реалізація проектів реконструкції, капітальних ремонтів та благоустрою територій начальних та дошкільних закладів громади.

Впровадження хмарноорієнто-ваного навчального середовища (педагогічний майданчик інно-ваційних проектів, дистанційна підтримка освіти, створення власних дистанційних ресурсів тощо).

Створення,починаючи з 5 кла-су, модульної системи допрофільної підготовки учнів тривалістю по 3 місяці кожен, для ознайомлення з трьома основними напрямками профі-лізації: гуманітарним, природ-ничо-науковим та інфор-маційно-технологічним.  

Кадри децентралізації

Участь у 2016-т 2017 роках представників громади та  у дистанційному навчанні

  • "Староста - лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади"
  •  "Проекти як інструменти розвитку громади"
  • " Організація роботи  Центру надання адміністративних послуг в громаді"
  • "Депутат - лідер громади"
     

Участь у  2017 році представників громади у дистанційному навчанні

  • "Мистецтво жити в громаді"
  • "Формування освітньо-культурно-спортивного простору громади"
Місцеві фінанси

2016 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Разом ресурс
232145,9   -10542,5 13224,3 8664,6 243492,3

 

 

 

 

2017 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Додаткова дотація на утримання закладів освіти та охорони здоров'я РАЗОМ РЕСУРС
249733,3   -34717,2 14675,1 10840,6 3436,4 243968,2