Покровська територіальна громада

Покровська територіальна громада
Центр громади - смт. Покровське

Відомості про територіальні громади:

Покровська селищна рада

 • смт. Покровське
 • Водяне
 • Гапоно-Мечетне
 • Зелена Долина,
 • Левадне
 • Отрішки
 • Петриків
 • Романки
 • Скотувате
 • Старокасянівське
 • Чорненкове

Андріївська сільська рада

 • Андріївка
 • Братське
 • Вільне
 • Герасимівка
 • Нечаївка
 • Остапівське
 • Піщане
 • Радісне,
 • Христофорівка

Олександрівська сільська рада

 • Олександрівка
 • Богодарівка
 • Відрадне
 • Вовче
 • Гай
 • Добропасове
 • Коломійці
 • Новоскелювате
 • Олексіївка
 • Писанці
 • Тихе
смт Громади Бюджети Водопостачання
Покровське Покровська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Андріївка Покровська територіальна громада
Богодарівка Покровська територіальна громада
Братське Покровська територіальна громада
Відрадне Покровська територіальна громада
Вільне Покровська територіальна громада
Вовче Покровська територіальна громада
Водяне Покровська територіальна громада
Гай Покровська територіальна громада
Гапоно-Мечетне Покровська територіальна громада
Герасимівка Покровська територіальна громада
Добропасове Покровська територіальна громада
Зелена Долина Покровська територіальна громада
Коломійці Покровська територіальна громада
Левадне Покровська територіальна громада
Нечаївка Покровська територіальна громада
Новоскелювате Покровська територіальна громада
Олександрівка Покровська територіальна громада
Олексіївка Покровська територіальна громада
Остапівське Покровська територіальна громада
Отрішки Покровська територіальна громада
Петриків Покровська територіальна громада
Писанці Покровська територіальна громада
Піщане Покровська територіальна громада
Радісне Покровська територіальна громада
Романки Покровська територіальна громада
Скотувате Покровська територіальна громада
Старокасянівське Покровська територіальна громада
Тихе Покровська територіальна громада
Христофорівка Покровська територіальна громада
Чорненкове Покровська територіальна громада
 

ЗРОБЛЕНО

ПЛАН

Утворений відповідний підрозділ при виконавчому комітеті Покровської селищної ради з питань соціального захисту населення. Розроблена  програма захисту незахищених верств населення ОТГ,для отримання  якісних соціальних та реабілітаційних послуг та підтримки з урахуванням особливостей громади,надається матеріальна та моральна підтримка для вразливих сімей та жителів,працівники соціального захисту працюють не тільки в центральній ОТГ ,а й у віддалених селах.

Розроблення програми  сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, самозайнятості населення, активно проводити  розвиток  інфраструктури населених пунктів ОТГ,особливо старостинських округів,постійно передбачати в місцевому бюджеті видатки на соціальний захист населення,організовувати навчання для фахівців територіальної громади та сусідніх громад на рівні ОТГ 

Утворений відповідний структурний підрозділ та покладено повноваження на відповідних працівників виконавчого органу-спеціалістів з питань соціального захисту дітей.Здійснюється контроль за умовами виховання , утримання і розвитку дитини в сімях,дитячих будинках сімейного типу. Розроблена програма щодо захисту дітей-інвалідів, затверджена програма підтримки окремих категорій населення, з бюджету селищної ради виділено 345000 грн, проводяться масові розважальні заходи "Дитинство це успіх,це радість" та ін. Створено банк даних дітей-сиріт,дітей,позбавлених батьківського піклуваннята дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

З метою забезпечення соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування ,планується створити центр розвитку дитини, надання соціальних послуг вразливим верствам населення ОТГ .Створити систему якісного дозвілля дітей та профілактики правопорушень та систему супроводу громадою життя дитини . Для створення єдиного освітнього простору (опорний заклад і філії) планується раціонально і ефективно використовувати наявні ресурси субєктів округу,який стане центром для різноманітних навчальних занять учнів різних шкіл,педагогів та методистів Покровської ОТГ Для підтримки учнів з особливими освітніми потребами створити на базі НВК ЗОШ І=ІІ ст №1- Покровська гімназія валеологічний центр (перспектива 4 класи- 9 дітей,2 уч.індивідуальне навчання). 

Для комплексного підходу до вирішення проблем соціальної,фізичної та психологічної адаптації дітей переміщених із зони АТО -створити центр реабілітації дітей (с.Романки). Початкова школа та дитячий садок - символи децентралізації. З цією метою необхідно продовжити програму "Шкільний автобус".

Розроблено стратегію розвитку медицини по створенню комунального закладу "Центру первинної медико-санітарної допомоги" до структури якого увійшли 4 амбулаторії загальної практики сімейної медицини та 5 ФАПів в селах . Покровською амбулаторією спроваджено та використовується електронний реєстр хворих на гіпертонічну хворобу та цукровий діабет 2 типу. Збільшено фінансування з місцевого бюджету в 2017 році на первинну ланку в 7,4 рази в порівнянні з 2016 роком. На балансі селищної ради є спеціалізований автомобіль сімейного лікаря. Для заохочення працевлаштування сімейних лікарів виконком громади перевів двоповерхову будівлю колишнього дитячого закладу,що стояла пусткою майже 20 років,до комунального житлового фонду,де планується провести реконструкцію і підготувати зручні квартири для майбутніх спеціалістів. Сімейні лікарі будуть проживати у цих квартирах.

Надання якісних ,доступних медичних послуг ,залучення молодих сімейних лікарів та лікарів вузької спеціалізації для роботи в сільській місцевості та забезпечення їх житлом. Провести реконструкцію житла ДНЗ для проживання молодих спеціалістів. Виконати капітальні ремонти приміщення амбулаторій та оснастити сучасною медичною технікою усіх закладів охорони здоров’я,які перебувають у складі Покровської ОТГ. Запровадити нову медичну інформаційну систему,реєстратура з електронним записом і електронною базою пацієнтів. На конкурс державного регіонального розвитку подано проект по реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Коломійці ,в якій будуть запровадженні інноваційні підходи вирішення питань в медичній сфері.

В ОТГ створені умови для розвитку інноваційних форм підприємництва,через підтримку малого та середнього бізнесу, виробництв ,розвитку сільських територій,де переважають робочі місця з зайнятістю в особистих селянських господарствах у тому числі переважно для жінок ,з метою зростання зайнятості населення в інших галузях економіки та забезпечення контролю над станом довкілля. В Покровській ОТГ успішно працює обслуговуючий сільськогосподарський кооператив "Добробут Андріївки" по заготівлі молока від населення в якому беруть участь 178 членів кооперативу, в день заготовляють більше 5 тонн якісної молочної продукції для споживання населення. Успішно працює "Кооперативна навчальна ферма " та надає послуги у рамках впровадження проекту "Розвиток сімейних ферм,об’єднаних в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи"метою проекту є збільшення виробництва молока дрібними виробниками та поліпшення якості молока завдяки стратегічним інвестиціям у ланцюжки доданої вартості та тренінги. Партнерами проекту є МБФ "Добробут громад", Данон Україна , Heifer International,Департамент закордонних справ,торгівлі та розвитку Канади /COKODEBI/. Загальний бюджет 7100000 S.

Планується створити бізнес-інкубатор для підприємців проведення тренінгових навчань. Використання механізмів корпоративного соціального партнерства для стимулювання бізнес-середовища та інфраструктури підтримки бізнесу. Забезпечити збір молока першого сорту від сімейних ферм та власників ОСГ, що постачають молоко на кооперативи через сімейні ферми ,де буде встановлено охолоджувачі. Поступово поліпшувати управління та забезпечувати сталість проектних кооперативів . Планується впровадження проекту "Відродження особистих селянських господарств в селах Покровської ОТГ"

Розроблено стратегію розвитку медицини по створенню комунального закладу "Центру первинної медико-санітарної допомоги" до структури якого увійшли  4     амбулаторії загальної практики сімейної медицини та   5 ФАПів в селах . Покровською амбулаторією спроваджено та використовується електронний реєстр хворих на  гіпертонічну хворобу та цукровий діабет 2 типу. Збільшено  фінансування з місцевого бюджету в 2017 році на первинну ланку в 7,4 рази в порівнянні з 2016 роком. На балансі  селищної ради є спеціалізований автомобіль сімейного лікаря. Для заохочення працевлаштування сімейних лікарів виконком громади перевів  двоповерхову  будівлю колишнього дитячого закладу,що стояла пусткою майже 20 років,до комунального житлового фонду,де планується  провести реконструкцію і підготувати зручні квартири для майбутніх спеціалістів. Сімейні лікарі будуть проживати у цих квартирах.
На  конкурс державного регіонального розвитку подано проект по реконструкції  амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Коломійці ,в якій будуть запровадженні інноваційні підходи вирішення питань в медичній сфері.

Надання  якісних, доступних медичних послуг ,залучення молодих сімейних лікарів та лікарів вузької спеціалізації для роботи в сільській місцевості та забезпечення їх житлом. Провести реконструкцію житла  ДНЗ для проживання молодих спеціалістів. Виконати капітальні ремонти приміщення амбулаторій та оснастити сучасною медичною технікою усіх закладів охорони здоров’я,які перебувають у складі Покровської ОТГ. Запровадити нову медичну інформаційну систему,реєстратура з електронним записом і електронною базою  пацієнтів.

В зв’язку з об’єднанням громади та процесами децентралізації,виникає потреба створення єдиного комплексного інструменту впровадження інформаційних технологій та електронного урядування на території ОТГ. Впроваджується проект,спрямований на спрощення механізмів надання адміністративних послуг місцевим органом виконавчої влади та органом місцевого самоврядування,з використанням інструментів е-урядування для розширення таких можливостей подано на ДФРР проект по центру надання адміністративних послуг.

Розроблено Програму інформатизації Покровської територіальної громади на 2017 – 2019 роки (основний інструмент реалізації проектів та заходів в сфері інформатизації)

Створення сучасного ЦНАП за моделлю інтегрованого офісу відбудеться до кінця 2017 року.Послуги будуть надаватись на 1 поверсі і стануть зручними для кожного мешканця громади,в тому числі для людей з обмеженими фізичними можливостями.Центр буде надавати послуги різноманітного характеру,необхідні для населення.  У найближчій перспективі - впровадження єдиної електронної бази - Віртуальний офіс електронних адміністративних послуг в Покровській ОТГ та системи електронного документообігу, що базується на принципово новому рівні: з використанням технологій штрих-кодування,можливостей спеціального компютерного обладнання ,застосування електронного цифрового підпису.Впровадження системи "Електронний староста"- створення ресурсу дл ОТГ. За допомогою наявних реігональних інформаційних ресурсів формалізується інформація для керівника території.Це дозволить приймати більш ефективні управлінські рішення .Крім того ,за допомогою ресурсу "Електронний староста" спрощується надання найбільш затребуваних адміністративних послуг населенню.

Затверджено Положення про місцеву ланку ТП ЄДС ЦЗ.утворений відповідний структурний підрозділ, створено та діє комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті ,ведеться документальний облік захисних споруд цивільного захисту на території. Постійно проводяться заходи ,що знижують ризики виникнення надзвичайних ситуацій (подій), пожеж,загроз та пов’язаних з ними небезпечних для життя і здоров’я громадян факторів.

Соціальний ефект: Створення оптимальної системи управління територіальною підсистемою єдиної державної системи цивільного захисту та підвищення ефективності її функціонування.

Планується створення центру безпеки громади на території ОТГ,розширення фонду захисних споруд цивільного захисту,створення і оснащення місцевої системи оповіщення,створення та оснащення повноцінного матеріального резерву,забезпечення функціонування системи пожежних гідрантів та водойм на території громади,буде створено підрозділ охорони громадського порядку на території селищної ради.

Соціальний ефект: Забезпечення належного рівня безпеки життєдіяльності населення, захисту суб’єктів господарювання і територій від загрози виникнення надзвичайних ситуацій.

 

З метою просування бренду громади, збереження автентичності місцевих козацьких традицій,створення якісного культурного дозвілля для мешканців громади,розвитку творчого потенціалу мешканців населених пунктів започатковано щорічний фестиваль народної творчості "Покровський водограй" та до дня Покровщини на світо Святої Покрови проводиться "Ярмарок народних талантів".

Проводяться місцеві спортивні змагання для поліпшення розвитку спортивної інфраструктури території, проводяться заходи що збільшують рухову активність всіх верств населення для популяризації здорового способу життя.

Планується за кошти інвестора та місцевого бюджету придбання громадою сцени-трансформера, яка буде виконувати роль пересувного центру дозвілля громади. Завдяки реалізації проекту в громаді створено якісну систему мистецько-культурних заходів,конкурсів, фестивалів. Для активізації життя мешканців громади буде консолідовано громаду як єдиний колектив однодумців. Оптимізація роботи закладів культури ,а саме впровадження нових форм роботи для залучення вікових груп населення,відкриття клубів за інтересами,гуртків. Створення в смт Покровське літньої сцени для виступу аматорів народних мистецтв та проведення активного дозвілля молоді. Проводити конкурси з застосуванням новітніх технологій ,конкурси "Дзвінкі голоси Покровщини", обмін концертами з сусідніми громадами. Залучення фахівців в галузі культури для влаштування телемостів серед різних громад з метою передачі досвіду.

Планується розробити місцеву програму підтримки спорту в громаді,завдяки чому залучити максимальну кількість жителів. Започаткувати місцеву спартакіаду, завдяки якій усе населення громади - і дорослі, і малі-залучені до спортивних змагань у різних видах спорту, а календар спартакіад громади передбачатиме щоквартальне проведення сезонних змагань на кубок першості громади."Тато,мама і я - спортивна сім'я"  ,"Спортивний калейдоскоп", " Козацькі розваги" і т.д. Створення єдиного освітньо-культурно-спортивного простору в Покровській ОТГ.

В Покровській ОТГ розроблено та затверджено генеральний план смт Покровське та населені пункти с.Гай, впроваджена електронна база даних земельних ділянок ГІС 6.Замовлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для розміщення полігону ТПВ за межами села Романки.

Планується розробити проект щодо просторового планування розвитку території громади.

 

Формується стратегія розвитку Покровської ОТГ до 2020 року з плануванням 2025-2030 рр за підтримки американської програми "Децентралізація - шлях до кращих результатів та ефективності" DOBRE".

 Створено опорну школу-ліцей, яка відповідає статусу опорного закладу з передачею годин варіативної складової опорному закладу,підвіз учнів із філій №1,2,3 для підсилення вивчення предметів 2017-2018 н.р. 

Забезпечено рівний доступ осіб до якісної освіти.

Створено умови для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання.

Створення валеологічного центру на базі НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №1 – гімназія. Створення центру реабілітації дітей.

Провести аналіз мережі підпорядкованих навчальних закладів з урахуванням їх кадрового потенціалу та рівня матеріально-технічного забезпечення.

Створювати з урахуванням соціально-економічних, національних, культурно-освітніх і мовних потреб за наявності необхідної кількості учнів (вихованців) відповідно до встановлених нормативів наповнюваності класів, необхідної матеріально-технічної та науково-методичної бази, педагогічних кадрів/ або забезпечити утримання  закладів освіти нового типу, опорних закладів та їх філій у порядку, визначеному чинним законодавством.

Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості щодо утворення округу, опорних закладів, їх філій.

Вивчити стан впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання у навчальних закладах, що входитимуть до складу округу, та якість надання зазначених освітніх послуг.

Провести прогнозування витрат на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання шкільних автобусів з метою організації підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та до місця проживання, введення у разі потреби додаткових посад педагогічних працівників;

 • Долучитись до реалізації Концепції “Нова українська школа”.
 • Реалізувати на практиці пріоритети розвитку системи освіти, надання якісних освітніх послуг дітям, розвиток компетентностей в умовах загальноосвітньої школи, підготовки до життя.
 • Завершити процедуру створення структурних підрозділів освіти виконавчого органу об’єднаної територіальної громади та методичних служб.
 • Завершити формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми послугами населення своєї громади.
Кадри децентралізації

Участь у 2016-т 2017 роках представників громади та  у дистанційному навчанні

 • "Староста - лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади"
 •  "Проекти як інструменти розвитку громади"
 • " Організація роботи  Центру надання адміністративних послуг в громаді"
 • "Депутат - лідер громади"
   

Участь у  2017 році представників громади у дистанційному навчанні

 • "Мистецтво жити в громаді"
 • "Формування освітньо-культурно-спортивного простору громади"
Місцеві фінанси

2016 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Разом ресурс
22257,0         22257,0

 

 

 

 

2017 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Додаткова дотація на утримання закладів освіти та охорони здоров'я РАЗОМ РЕСУРС
45216,7 1987,5   22702,8 13338,8 9481,2 92727,0