Чкаловська територіальна громада

Чкаловська територіальна громада
Центр громади - с. Чкалове

Відомості про територіальні громади:

Чкаловська сільська рада

 • Чкалове

Південна сільська рада

 • Південне
село Громади Бюджети Водопостачання
Південне Чкаловська територіальна громада
Чкалове Чкаловська територіальна громада
 

ЗРОБЛЕНО

ПЛАН

 

Ведеться підготовча робота по створенню будинку милосердя на базі районного територіального центру надання соціальної допомоги с. Чкалове. В процесі цієї роботи ведуться консультації щодо передачі районного територіального центру надання соціальної допомоги у комунальну власність Чкаловської ОТГ.

При відділі освіти , культури, сім’ї, молоді та спорту створена соціальна служба захисту дітей . Програмою розвитку освіти Чкаловської ОТГ соціальну підтримку та психологічний супровід сімей, які СЖО. Оздоровлення та відпочинок дітей, батьки яких мают статус учасників боєвих дій в зоні АТО.Запровадження з 2017-2018 навчального року інклюзивного навчання.

 

Оздоровлення у дитячих оздоровчих таборах та пришкільних таборах з денним перебуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдарованих і талановитих дітей.

Систематичне здійснення соціального супроводу дітей, що проживають у родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Придбання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шкільної форми та спортивних костюмів.

Забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування єдиними квитками.

Безкоштовне харчування дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, малозабезпечених дітей у  ДНЗ та ЗНЗ.

Забезпечення дітей пільгових категорій Новорічними подарунками та подарунками до Дня Святого Миколая.

Залучення дітей пільгових категорій до проведення свят до Дня захисту дітей, Дня усиновлення, Дня матері тощо.

Виплата одноразової матеріальної допомоги дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, які досягли 18-річного віку.

 

Ведуться перемови з комерційними структурами для відкриття стаціонарних аптечних пунктів на території Чкаловської та Південної амбулаторіях.

Впроваждено енергозберігаючі заходи в закладвх освіти : реконструкція дошкільного навчального закладув с.Чкалове на 80 місць( відновлення довгобуду з сучасними будівельними методиками) з впровадженням енергозберігаючих технологій; встановлення склопакетів в Чкаловській загальносвітній школі; реконструкція вузла обліку природного газу в котельні Чкаловської ЗОШ; капітальний ремонт дошкільного навчального закладу "Золотий півник" в с .Південне (утеплення фасаду , заміна м’якої покрівлі на шатрову з утепленням даху); капітальний ремонт фікально-насосної стації №1 у с.Південне.

Розпочато ремонт фекально-насосної станції №2 у с.Південне; розпочато роботи з будівництва розвідної системи подачі питної води у домогосподарства жителів с.Чкалове та обєктів комунальної власності ОТГ; виготовлено 5 ПКД та отримано позитивний експертний звіт по будівництву доріг с.Чкалове , де вже відбулися роботи з будівництва розвідної системи питної води; виготовлено ПКД та отриманий позитивний експертний звіт з будівництва ЦНАПу , міліцейського опорного пункту та пожежного депо.

 

 

 

Планується у 2018 році створення сучасного нового ЦНАу.

В стадії розробки місцева програма інформатизації

Затверджено Положення про місцеву ланку ТП ЄДС ЦЗ.

Постійно проводиться пропаганда знань з цивільного захисту серед населення та розвиток його громадської свідомості щодо власної а колективної безпеки.

Соціальний ефект: Створення оптимальної системи управління територіальною підсистемою єдиної державної системи цивільного захисту та підвищення ефективності її функціонування.

Планується створення Центру Безпеки Чкаловської ОТГ , де буде передбачено пожене ДЕПО з сучасної технікою та засобами цивільного захисту, опорний пункт поліції з умовами цілодобового чергування патрульних груп. Розпочато ремонт захисних споруд цивільного захисту в школах та адміністративних будівлях ОТГ з необхідним до вимог матеріальним забезпеченням. Започатковані навчання з цивільного захисту на базі шкіл ОТГ спільно з працівниками МНС у Дніпропетровської області та УВС МВС у Дніпропетровській області.

Соціальний ефект:Створення ефективної сучасної системи запобігання виникненню  надзвичайних ситуацій та профілактика пожеж.

Прийнято програму розвитку фізкультури і спорту на території Чккаловської ОТГ. Розширено мережу спортивних секцій шляхов відкриття спортивної секції з карате.Запровадженя традиційного проведення спортивних змагань до державних свят із залучення широких верст населення фізичної культури та спорту. Виговлено ПКД та отримано позитивний висновок екзкперртизи на реконструкцію покрівлі та капітальний ремонт спортивного залу с.Південне.

У громаді функціонують заклади культури базової мережі

Підготовлено до затвердження программа розвитку культури на території Чкаловської ОТГ, де ключовим направленням є розвиток музейної справи та підтримка розвитку та популяризація виробів народних майстрів Чкаловської ОТГ.

Заплановано розробку ПКД на будівництво сучасного стадіону з трибунами та підтрибудиними приміщеннями у с.Південне.

 

Розробити проект щодо просторового планування розвитку території громади до кінця 2017 року

 

Працює робоча група Стратерії розвитку Чкаловської ОТГ. Ведеться підготовча робота з опитуванні населення та відбору експертів щодо роботи над створенням Стратегії. Приймаємо участь у міжнародних грантових конкурсах щодо залучення закордонних фахівців та методик.

Створено відділ освіти, культури, молоді, сім’ї та спорту виконавчого комітету Чкаловської сільської ради(ОТГ), який зареєстровано як окрему юридичну особу.

Забезпечено рівний доступ осіб до якісної освіти.

Створено умови для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання.

З 01.07.2017 планується завершити процес передачі шкіл у власність Чкаловської ОТГ. Розроблено та підготовлено на розгляд депутатів сільської ради статути ЗНЗ в новій редакції Сформовано мережу класів в ЗОШ на 2017-20'8 н.р. у відповідності до реальної кількості учнівського контингенту. З початку нового навчального року- впровадження інклюзивної освіти. Реалізація заходів з підготовки матеріальної бази закладів освіти до роботи у новому навчальному році та під час опалювального сезону. Здійснено попереднє замовлення документів про освіту державного зразка для випускників 2017-2018 н.р. Відбуваються підготовчі заходи щодо проведення у 2017-2018 роках ліцензування навчальних закладів ОТГ.

Провести аналіз мережі підпорядкованих навчальних закладів з урахуванням їх кадрового потенціалу та рівня матеріально-технічного забезпечення.

Створювати з урахуванням соціально-економічних, національних, культурно-освітніх і мовних потреб за наявності необхідної кількості учнів (вихованців) відповідно до встановлених нормативів наповнюваності класів, необхідної матеріально-технічної та науково-методичної бази, педагогічних кадрів/ або забезпечити утримання  закладів освіти нового типу, опорних закладів та їх філій у порядку, визначеному чинним законодавством.

Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості щодо утворення округу, опорних закладів, їх філій.

Вивчити стан впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання у навчальних закладах, що входитимуть до складу округу, та якість надання зазначених освітніх послуг.

Провести прогнозування витрат на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання шкільних автобусів з метою організації підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та до місця проживання, введення у разі потреби додаткових посад педагогічних працівників;

 • Долучитись до реалізації Концепції “Нова українська школа”.
 • Реалізувати на практиці пріоритети розвитку системи освіти, надання якісних освітніх послуг дітям, розвиток компетентностей в умовах загальноосвітньої школи, підготовки до життя.
 • Завершити процедуру створення структурних підрозділів освіти виконавчого органу об’єднаної територіальної громади та методичних служб.
 • Завершити формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми послугами населення своєї громади.
Кадри децентралізації

Участь у 2016-т 2017 роках представників громади та  у дистанційному навчанні

 • "Староста - лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади"
 •  "Проекти як інструменти розвитку громади"
 • " Організація роботи  Центру надання адміністративних послуг в громаді"
 • "Депутат - лідер громади"
   

Участь у  2017 році представників громади у дистанційному навчанні

 • "Мистецтво жити в громаді"
 • "Формування освітньо-культурно-спортивного простору громади"
Місцеві фінанси

2016 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Разом ресурс
9942,8         9942,8

 

 

 

 

2017 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Додаткова дотація на утримання закладів освіти та охорони здоров'я РАЗОМ РЕСУРС
12398.3 883,3   4387,9 2289,8 1519,4 21478,7