Роздорська територіальна громада

Роздорська територіальна громада
Центр громади - смт. Роздори

Відомості про територіальні громади:

Роздорська селищна рада

 • Смт. Роздори
 • Гострий Камінь
 • Нововознесенка
 • Роздолля

Старовишневецька сільська рада

 • Старовишневецьке
 • Водяне
 • Катражка
 • Новопавлоградське
 • Парне
 • селище Вишневецьке
смт Громади Бюджети Водопостачання
Роздори Роздорська територіальна громада
село Громади Бюджети Водопостачання
Водяне Роздорська територіальна громада
Гострий Камінь Роздорська територіальна громада
Катражка Роздорська територіальна громада
Нововознесенка Роздорська територіальна громада
Новопавлоградське Роздорська територіальна громада
Парне Роздорська територіальна громада
Роздолля Роздорська територіальна громада
Старовишневецьке Роздорська територіальна громада
селище Громади Бюджети Водопостачання
Вишневецьке Роздорська територіальна громада
 

ЗРОБЛЕНО

ПЛАН

 

 

Побудовано дитячий майданчик

На виконання заходів Програми відпочинку та оздоровлення дітей на черговій сесії будуть виділенні кошти для оздоровлення 5-х дітей пільгових категорій.  Планується включення до роботи спеціаліста служби у справах дітей та соціального працівника.

Проведено ремонтні роботи в Старовишневецькому ФП

Планується відновлення роботи Роздольського ФП.

Проведено реконструкція вуличного освітлення, придбання комунальної техніки.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію Капітального ремонту Роздорського Будинку культури на суму 99,343тис.грн.

Виготовляється проект на капітальний ремонт доріг вулиці Дружби та вулиці Шевченка смт.Роздори, вулиці Горького с.Старовишневецьке; Завершуються роботи по проведенню вуличного освітлення усіх населених пунктів Роздорської ОТГ за рахунок місцевого бюджету. Виготовлений робочий проект «Капітальний ремонт Будинку культури по вулиці Центральна,21 в смт.Роздори». Триває розробка проектів по капітальному ремонту літнього майданчику Роздорського Будинку Культури та капітальний ремонт по технічному переоснащенню опалення Роздорського Будинку культури.

   

Придбано приміщення для створення ЦНАПу

В стадії розробки місцева програма інформатизації Виконавчим комітетом Роздорської селищної ради в травні 2017 року було придбано 2 поверх адмінбудівлі, що дасть змогу вивільнити приміщення на першому поверсі, де в подальшому буде облаштовано ЦНАП.

Утворено ланку цивільного захисту, створено та діє  комісія з питань технолгенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті ,ведеться документальний облік захистних споруд цивільного захисту на території .Постійно проводяться заходи ,що знижують  ризики виникнення надзвичайних ситуацій(подій),пожеж,загроз та повязаних з ними  небезпечних для  життя і здоровя громадян факторів. З метою не допущення несчасних випадків проводиться роз"яснювальна робота серед населення з питань пожежної безпеки та правил поведінки на водних об"єктах.

Затверджено Положення про місцеву ланку ТП ЄДС ЦЗ.

Соціальний ефект: Створення оптимальної системи управління територіальною підсистемою єдиної державної системи цивільного захисту та підвищення ефективності її функціонування.

В цій галузі планується міжмуніціпальне співробітництво з суміжною громадою з метою надання послуг пожежної охорони.На черговій сесії планується прийняття  програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Роздорської ОТГ 2017-2020 рр.

В ОТГ функціонує 3 сільські та 1 Будинок культури; 2-бібліотеки.

Вроздорській ОТГ наявні наступні спортивні команди: Волейбольна та фудбольна команда;туристичний гурток, які активно приймають участь у районних, обласних змаганнях та займають на них призові місця.

Розроблено кошторис на капітальний ремонт Роздорського Будинку культури

Заплановано капітальний ремонт Роздорського Будинку культури; розширення інтернет мережі; дитячі фестивалі "Сонячне сяйво"; хореографія,майстер-клас у школах та клубах; придбання підсилюючої апаратури(колонки)

Проведення поточних ремонтів в сільських клубах

 

 

 

Зараз триває робота по розробці стратегії розвитку територіальної громади.

Проведено ремонт Вишневецького НВК.

Для покращення матеріально-технічної бази було придбано: оргтехніка та шкільні меблі.

Забезпечено рівний доступ осіб до якісної освіти.

Створено умови для здобуття особами загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання.

Впровадження енерго-ефективних технологій.

Провести аналіз мережі підпорядкованих навчальних закладів з урахуванням їх кадрового потенціалу та рівня матеріально-технічного забезпечення.

Створювати з урахуванням соціально-економічних, національних, культурно-освітніх і мовних потреб за наявності необхідної кількості учнів (вихованців) відповідно до встановлених нормативів наповнюваності класів, необхідної матеріально-технічної та науково-методичної бази, педагогічних кадрів/ або забезпечити утримання  закладів освіти нового типу, опорних закладів та їх філій у порядку, визначеному чинним законодавством.

Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості щодо утворення округу, опорних закладів, їх філій.

Вивчити стан впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання у навчальних закладах, що входитимуть до складу округу, та якість надання зазначених освітніх послуг.

Провести прогнозування витрат на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання шкільних автобусів з метою організації підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та до місця проживання, введення у разі потреби додаткових посад педагогічних працівників;

 • Долучитись до реалізації Концепції “Нова українська школа”.
 • Реалізувати на практиці пріоритети розвитку системи освіти, надання якісних освітніх послуг дітям, розвиток компетентностей в умовах загальноосвітньої школи, підготовки до життя.
 • Завершити процедуру створення структурних підрозділів освіти виконавчого органу об’єднаної територіальної громади та методичних служб.
 • Завершити формування власної і ефективної системи забезпечення освітніми послугами населення своєї громади.
Кадри децентралізації

Участь у 2016-т 2017 роках представників громади та  у дистанційному навчанні

 • "Староста - лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади"
 •  "Проекти як інструменти розвитку громади"
 • " Організація роботи  Центру надання адміністративних послуг в громаді"
 • "Депутат - лідер громади"
   

Участь у  2017 році представників громади у дистанційному навчанні

 • "Мистецтво жити в громаді"
 • "Формування освітньо-культурно-спортивного простору громади"
Місцеві фінанси

2016 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Разом ресурс
3347,5         3347,5

 

 

 

 

2017 рік

Доходи Базова дотація Реверсна дотація Освітня субвенці Медична субвенція Додаткова дотація на утримання закладів освіти та охорони здоров'я РАЗОМ РЕСУРС
7313,6 469,0   4559,1 2494,7 1737,4 16573,8